ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Εκ μέρους του Πρύτανη και Προέδρου της Επιτροπής Διεθνών Σχέσεων του ΑΠΘ, σας προσκαλούμε στην έναρξη και τις εργασίες του BSUN 2018 Congress, που θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 18 Ιουνίου, 2018 και ώρα 09.00 π.μ στο ΚΕΔΕΑ ΑΠΘ,  με θέμα:  UN 2030 Sustainable Development Goals in the Black Sea Region: From Science to Implementation.

Την Τρίτη 19 Ιουνίου θα πραγματοποιηθεί το 13th Conference of Rectors from the Black Sea Region (κλειστή συνεδρία).

Οι παραπάνω εκδηλώσεις εντάσσονται στην ανάληψη της  Προεδρίας του BSUN (Black Sea Universities Network) από το Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο Θεσσαλονίκης το 2018 και στον εορτασμό 20 χρόνων από την ίδρυσή του.

Επισυνάπτεται η σχετική ανακοίνωση με περισσότερες πληροφορίες για το Συνέδριο, το πρόγραμμα και την φόρμα για δήλωση συμμετοχής.

Ενημερώνουμε επίσης ότι θα υπάρχει η δυνατότητα παρακολούθησης σε live-streaming από το δικτυακό τόπο: http://bsun2018.auth.gr/en/congress/live-streaming

Γλώσσα Συνεδρίου: Αγγλικά

Πληροφορίες Συνεδρίου

Δήλωση Συμμετοχής

Η παρουσία και συμμετοχή σας στο BSUN 2018 Congress, θα τιμήσει ιδιαίτερα την εκδήλωση.